thedj.co.il

הקלד את שאלתך בתיבה למטה ולחץ שלחתחום השאלה:

השאלות והתשובות האחרונות בנושא

אני מעוניין ללמוד להיות תקליטן. מה לומדים בקורס וכמה הוא עולה? 23/08/2014
קורס המכשיר אותך להיות תקליטן כולל הרבה תכנים שיהיו שימושיים בשבילך לצורך העבודה: בהתחלה לומדים חומר תיאורטי שקשור לציוד שבו משתמשים, קצת על ניתוח של יצירות מוזיקליות ואיך להקשיב להן באוזן..
כמה בערך עולה להזמין היום זמר לחתונה? 07/06/2014
שלום רב הדבר תלוי במידת הביקוש לאמן ובכמות האירועים שיש לו באותו יום, זה יכול לנוע בין אלפי לעשרות אלפי שקלים לאירוע. אנחנו מזמינים אתכם לקרוא מאמר על הזמנת זמרים לחתונה שיהיה במזל
האם הצעות המחיר הנפוצות ברשת לגבי תקליטנים למסיבה כוללות ציוד תאורה? 31/01/2014
כדאי לעיין בהצעות המחיר, אולם בדרך כלל התשובה היא לא. גם אם נכללים פתרונות תאורה, מדובר בתאורה בסיסית למדי. לעיתים קרובות האולם מספק תאורה כחלק מן העסקה, ובמקרים שלא פתרונות תאורה סבירים למדי (החל..
החלטנו להזמין להקה ותקליטן לאירוע, כיצד משלבים ביניהם? 31/01/2014
בלא מעט אירועים, ישנו שילוב של להקות ותקליטנים. למשל, בקבלת הפנים, מופיעה להקה שמקבלת את פני האורחים, ואחרי הטקס, מתחיל התקליטן בעבודתו. במקרים אחרים, תתבצע קודם ההופעה של הלהקה, ולאחר מכן יעלה..
כמה עולה להזמין היום זמר לחתונה וכמה זמן נמשכת ההופעה שלו באירוע? 31/01/2014
עלות הזמנת זמר לחתונה תלויה במספר גורמים. ראשית, מי הזמר אותו מזמינים. זמר במעמד גבוהה בזמר הישראלי יכול לדרוש עשרות אלפי שקלים. שנית, משך זמן ההופעה. יש מי שמזמין זמר רק למספר שירים בודד ויש מי..
אם אני עושה רמיקס לחתונה, האם עלי לשלם על כך לאמן? 07/12/2013
בעיקרון, ברגע שמשלמים לתקליטן אז אמורים להסדיר איתו את התשלום לאקו"ם על השמעת מוזיקה באירוע. אין הדבר שונה במקרה של רמיקסים שאתם מחליטים לעשות בעצמכם. אקו"ם היא זו שתשלם לאמן על השימוש..
אנחנו מתחתנים באולם סגור, והבנתי מלקוחות עבר שהאקוסטיקה שם פשוט נוראית. הזמנו תקליטן, אבל עכשיו ארוסי חושש שהסאונד יהיה לא מאוזן. האם צריך לעשות איזה שהן הכנות מראש, האם מספיק שהתקליטן יגיע מוקדם יותר ביום החתונה? איך פותרים את הבעיה? 02/11/2013
שלום. ראשית כל, מרבית אולמות האירועים לא נבנו מתוך תכנון אקוסטי מעמיק, והבעיה היא "הלחם והחמאה" של תקליטני אירועים. כל תקליטן (לפחות כזה שמכבד את עצמו) מגיע הרבה שעות מראש ביום האירוע. בין..
אני מעוניינת בלהקת מתופפים לפני כניסה לכותל כדי ללות את חתן בר המצווה מהו המחיר הראוי של להקה כזו? 17/10/2013
שלום רב אנחנו מזמינים אותך לקרוא את המאמר שלנו בנושא מעגלי מתופפים לילדים
שלום, מצאנו תקליטן לא רע לחתונה, אלא שהמחיר בלי ציוד הוא מצחיק ממש (2500 לארבע שעות) ועם ציוד הוא מבקש 8000. האולם לא יכול להציע לנו את הציוד שהוא מבקש. יש פתרון זול יותר או ללכת על ה-8000? 11/08/2013
אכן הבדל מחירים מרשים ביותר וייחודי... לא פירטתם מהוא אותו ציוד, אבל במידה ומדובר בציוד DJבסיסי (מגבל, מיקסר, שני רמקולים איכותיים כמו פיוניר 100 ודומיהם, ואולי גם גשר תאורה, עמדת לייזר ופליקר), ללא..
אני רוצה להירשם לקורס תקליטנים ושמתי לב שיש מקומות שעורכים קורס עיצוב סאונד, מה זה אומר? 21/03/2013
קורס עיצוב סאונד הוא קורס שמתעסק יותר בעבודת אולפן ויצירת סאונדים שונים באמצעות סמפול של מספר סוגי מוזיקה יחד, ופחות בעבודה של תקליטנים. הקורס מלמד את הסטודנטים לזהות גלי מוזיקה שונים, ליצור אפקטים,..
אני שומע הרבה את המילה "מיקס", מה זה בדיוק? 12/01/2013
מיקס הוא ערבוב של שני שירים או יותר ביחד. תקליטנים נוהגים לא פעם, לשלב שני שירים אשר נשמעים דומים, כאלה שמתעסקים בנושא דומה או להכניס בשיר אחד מנגינה ושירה של שירה אחר, מתוך כוונה לעורר את הקהל וליצור..
עד איזו שעה ניתן להשמיע מוזיקה בחתונה? 12/01/2013
הדבר תלוי בעיקר במקום בו נערכת החתונה. ישנם גני אירועים בהם מותר לנגן 24 שעות (גנים בטבע) ויש כאלו שמותר לנגן עד 24:00-01:00 (בדרך כלל באזורי מגורים). אם הדבר חשוב לכם, ודאו את הנושא לפני שסגרתם מקום.
אני מאוד אוהב מוסיקה והחלטתי שאני רוצה להיות תקליטן, מה עלי לעשות כדי לעסוק בתחום ולהיות טוב בו? 12/01/2013
כדי להיות תקליטן טוב, אתה יכול לפנות אל אחד מבתי הספר אשר מלמדים תקליטנות. אך לפני שתעשה זאת, עליך להיכנס אל עובי הקורה של המקצוע. אתה צריך להאזין למצעדים שונים כדי לדעת אלו שירים בולטים בכל זמן שהוא,..
מה זה מאש אפ? 12/01/2013
מאש אפם, זה שילוב של שני שירים ביחד, תחת מטרייה אחת. אין מדובר בשילוב שמשנה את השירים אלא משלב ביניהם כך שזה יישמע כאילו מדובר בשיר אחד. אחת הגירסאות המוכרות בישראל לגרסת מאש אפ היתה enjoy the silence..
החלטתי לערוך אירוע בטבע ולתקלט בו בעצמי. יש לי את כל הציוד הנדרש, אך חסר לי גנראטור, מה עלי לבדוק לפני שאשכיר אחד כזה? 12/01/2013
בעיקרון מה שעליך לעשות הוא, להשכיר גנראטור שיתאים לסוג הציוד שאתה מתכוון להפעיל. על כל מכשיר חשמלי איתו תעבוד, מצוין כמה וואט הוא צורך, אחרי שתחשב כמה וואט יצרכו כל המכשירים החשמליים יחד, תוכל להזמין..
מה זה סקרצ'ינג, והאם גם היום עושים את זה תקליטנים? 12/01/2013
סקר'צינג זה מצב בו התקליטן משפשף את התקליט על הפטפון ובכך מעוות את הצליל. לעיתים קרובות תקליטן עובד עם שני פטפונים במקביל ועושה סק'רצינג משולב. כך הוא יוצר אפקט סאונד מגוון. גם היום, תקליטנים..
בשנים האחרונות, החלו יותר ויותר ילדים לפני בר מצווה לפנות להקלטת שירים באולפנים לקראת האירוע, איך זה מתבצע? 12/01/2013
האופנה של הקלטת שירים לבר מצווה, מאפשרת לילדים לשיר את הדרשה שלהם בסגנון מסוים או לשיר שיר שהם אוהבים ולנגן אותו באירוע. זאת בזמן, שבעת האירוע הם שרים בפלייבק, כדי ששירתם לא תיפגע בגלל ההתרגשות שלהם.
מה ההבדל במחיר בין הרכב קבלת פנים ללהקת חתונות? 12/01/2013
בטרם נעמוד על ההבדל במחיר בין שתי הלהקות, כדי שנסביר בקצרה מה ההבדל בין שתי הלהקות באופי הופעתם. הרכב קבלת פנים מופיעה בטרם מתחיל הטקס, לרוב תהיה להקה קטנה (צמד עד רביעיה) והמוזיקה תהיה בסגנון..
כמה עולה להזמין VJ ואלו אביזרים הוא צריך כדי להופיע? 12/01/2013
הזמנת מעצב VJ מקצועי ואיכותי עולה בין 2000 ל4000 שקל. המחיר איננו כולל ציוד שאמור להימצא באולם או בגן האירועים. במידה ומזמינים VJהמחיר עולה פי 2. הציוד הנדרש לVJ הם מקרנים ודיסקים בהם מופיעים הסרטים..
מה המחיר של תקליטן לערב הרקדה לילדים (בין 4 ל6 שעות סה"כ)? 12/01/2013
תקליטן למטרה המצויינת יעלה בין 500 (תקליטן מתחיל) ל3000 שקלים לערב. המחיר כולל מערכת הגברה ורמקולים, ולעיתים ציוד תאורה בסיסי (אורות צבעוניים, כדור דיסקו ופלאשרים), והתקנת כל הציוד הנדרש. עם זאת,..
   1234הבא »   
Copyright © 2019 thedj.co.il כל הזכויות שמורות
אתר תקליטנים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מהתחום של תקליטנות
מחפשים תקליטן? נשמח לשוחח איתכם
אנחנו עובדים עם התקליטנים הטובים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!