enter-article לימודי תקליטנות – כיף ועבודה ביחד - פורטל התקליטנים הגדול
תקליטן » מאמרים וחדשות » לימודי תקליטנות – כיף ועבודה ביחד

לימודי תקליטנות – כיף ועבודה ביחד

אם הנכם אנשי לילה אזי תקליטנות הינה הדרך שלכם למקצוע המשלב הנאה מתמדת עם הכנסה ולכיף שאינו נגמר
 
מי מאיתנו לא חלם להיות תקליטן ודיג'יי במיוחד לאחר שאנו רואים כמה כיף הם עושים על הבמה, מחיים את המסיבה, שולטים בה וגורמים לכל אירוע להיות הכיפי ביותר אשר אינכם רוצים שייגמר. אז גם תקליטנים למסיבות החלו דרכם עם לימודי תקליטנות וצברו ניסיון עם הזמן, כך שאם חיי הלילה מדברים אליכם, אתם אנשי מסיבות ובכלל בא לכם להמשיך לכייף אך גם להרוויח ולהתפרנס מכך, לימודי תקליטנות הם הדרך הנכונה עבורכם.
 
קורסים ומסלולים

לימודי תקליטנות יכולים להיות מאוד ספציפיים עבור תקליטנות ודיג'יי מקצועי או מקיפים ואשר יכללו גם מסלולים אחרים כגון קורס סאונד ועיצוב סאונד, קורס תוכנות ליצירה והפקה, קורס רדיו ועוד.

במסגרת לימודי תקליטנות בקורס דיג'יי מקצועי, יילמדו קורסים מגוונים ומעניינים ביותר אשר משלבים ידע תיאורטי עם תרגול אישי עם התייחסות לכל סטודנט בנפרד ובהתאמה. בין נושאי הלימוד תחשפו לתיאוריה מוסיקלית בסיסית, עבודה עם לופים ואפקטים, מבוא למיקס בסביבה דיגיטאלית, עריכה מוסיקלית ובניית ערב, שיווק וניהול עם מיתוג ה-DJ, מיקס לסגנונות מוסיקליים, היכרות ציוד תקליטים מקצועי, טכניקות מיקס מתקדמות ועוד.

בסיום הלימודים, הבוגרים זוכים לקבל תעודת DJ מקצועי או PRO DJ ומוכנים להתחיל לעבוד באירועים, מסיבות וכל מקום שדורש תקליטנים למסיבות מקצועיים עם ידע רב למסיבה מדהימה.

עבור מי זה מתאים ומה דרישות הקבלה?

לימודי תקליטנות מתאימים בעיקר עבור מי שהינו חובב מוסיקה, לתקליטנים פעילים אשר מעוניינים להתפתח בכיוון מקצועי ולעבוד בתחום מוסיקה, הפקה ועוד וכן ליוצרי מוסיקה אלקטרונית אשר מעוניינים להמקצע בתחום המוסיקה והתקליטנות.

תנאי הקבלה סבירים ביותר והינם כי על המועמד להיות מגיל 18 ומעלה ולעבור ראיון אישי ומבחן בסיסי של שמיעה קצבית.
 
מוסדות לימוד ומשך זמן הלימודים

משך זמן הלימודים משתנה מעט בהתאם לסילבוס הקורס ומוסד הלימודים בו בחרתם. כך לימודי תקליטנות יכולים להערך כ-8-5 חודשים של 48 שעות עיוניות ו-80 שעות לימוד מעשי אך גם קורסים שהם פחות מקצועיים ויהיו בני 15 שעות. ככל שהקורס מקצועי יותר, כך משכו יהיה ארוך יותר.
היכן ניתן ללמוד ללימודים אלו ולבסוף להיות תקליטן מקצועי ומצליח? בין מוסדות הלימוד האיכותיים עבור לימודי תקליטנות תוכלו לבחור בהיצע לא רע בכלל:
  • מכללת הד– מכללה עכשווית אשר קיימת כבר כ-17 שנים, מספקת לימודי תעודה אך גם לימודים לתואר ראשון אשר לימודי תקליטנות הם חלק מתוכנית הלימודים.
     
  • BPM– מכללה למוסיקה וסאונד מתקדמים, מציעה לימודי סאונד, מוסיקה, טכנאות אולפן, הפקה ועוד. בעלת שלוחות בחיפה ות"א.
     
  • MUZIK– לימודים בתחום מוסיקה בשילוב לימודי תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה.
כמה זה עולה?

והיה והשתכנעתם כי לימודי תקליטנות הם מה שברצונכם ללמוד, יש לדעת כי המחירים משתנים לפי רמות הקורסים ואורכם. לימודים בסיסיים יעלו כ-2,000-1,300 ש"ח, לימודים מתקדמים יותר בקורסים מקצועיים יעלו כ-6,000 ש"ח ואילו לימודים לתואר יעלו כבר כ-25,000 ש"ח לשנת לימודים.

באתר זה ריכזנו עבורכם את טובי אנשי המקצוע בתחום לימודי תקליטנות, מגוון תקליטנים למסיבות ועוד. לקבלת פרטים נוספים והצעות מחיר מיוחדות השמורות רק לכם, מלאו טופס קצר באתר ונציגינו ייצרו עמכם קשר במהרה עם כל הפרטים, ההצעות ותשובות לכל שאלותיכם.
 
תקליטן ודיג'יי מצליחים ואיכותיים יכולים להרוויח רק מהופעה אחת בין 4,000-2,000 ש"ח וכל זאת בהנאה מתמשכת

עוד באותו נושא

כמה עולים תקליטנים לאירועים קטנים

כמה עולים תקליטנים לאירועים קטנים

תקליטנים הם כידוע, אותם אנשי מקצוע האחראים ליצירת חוויה מוזיקלית מתאימה ונכונה לאירועים כמו מסיבות, חתונות, מפגשים ארגוניים ועוד. תקליטנים...

תקליטנים לחתונה – הטרנדים לחתונות 2023

תקליטנים לחתונה – הטרנדים לחתונות 2023

תשכחו מתזמורות מיוחדות או כנרים בחתונות כיוון שטרנדים חדשים בתחום תקליטנים לחתונה יעשו כל כך שמח שאיש לא יישב ליד השולחן רבות אני זוכר חתונות...

אין אחד שלא רוקד כאן - מוזיקה לאירועים

אין אחד שלא רוקד כאן - מוזיקה לאירועים

כמה שמחה ואושר יש בריקודים באירועים. ובין כל העושר והמבחר של נותני השירות – מה חדש, מה מיוחד, ומה מתאים לאירוע שלכם. כל מה שהתחדש בעולם המוזיקה...

מעגלי מתופפים – מתחילים עם הקצב

מעגלי מתופפים – מתחילים עם הקצב

בקצב מהיר, באווירה משתנה, לחברים, לעובדים ולילדים – מעגלי מתופפים נותנים קצב לכל אירוע באשר הוא. איך בדיוק זה עובד ומה שווה לבדוק – התשובות...

string(29) "categoryקורס די ג'יי"