לשלב את התקליטן בעיצוב המקום

עמוד הבית פורומים פורום תקליטנים לשלב את התקליטן בעיצוב המקום

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    לשלב את התקליטן בעיצוב המקום

שלום

אנחנו נמצאים בשלב תכנון האירוע, האם כדי לשלב את ההתקליטן בתהליך העיצוב של המקום, בשביל שיראה איפה כדי להעמיד את עמדת התקליטן ואילו פנסים לשים וכדומה?  אותך נוהגים לשלב בשלב הזה?

דני ויונה

שילוב התקליטן בעיצוב האירוע

שלום דני ויונה
    לפי השאלה שלכם אני מבין כי אתם עומדים להתחתן  במקום שהוא לא מובנה (כזה שמותקנת בו מערכת תאורה והגברה קבועה). לכן כדאי מאוד לבדוק אם ציוד ההגברה והתאורה הוא של התקליטן  או שהוא מביא חברת הגברה שעובדת תחתיו כך תקבלו תמונה יותר ברורה של מי מבצע מה, ומה היכולות והפתרונות שהחברה יכולה להציע מתוך נסיון וידע שצבו במהלך השנים, חובה לקיים פגישת ספקים עם כל הגורמים שהולכים לעבוד יחד (בר ,מטבח, חשמלאי, הגברה ותאורה, בעלי המקום ועוד…) ואז לשתף אותם ברצונות שלכם ולתת להם להציע את הפתרונות , תרגישו חופשי לפנות אלי בעוד שאלות …תודה רבה וחג פורים שמח

שילוב התקליטן בעיצוב האירוע

שלום דני ויונה
    לפי השאלה שלכם אני מבין כי אתם עומדים להתחתן  במקום שהוא לא מובנה (כזה שמותקנת בו מערכת תאורה והגברה קבועה). לכן כדאי מאוד לבדוק אם ציוד ההגברה והתאורה הוא של התקליטן  או שהוא מביא חברת הגברה שעובדת תחתיו כך תקבלו תמונה יותר ברורה של מי מבצע מה, ומה היכולות והפתרונות שהחברה יכולה להציע מתוך נסיון וידע שצבו במהלך השנים, חובה לקיים פגישת ספקים עם כל הגורמים שהולכים לעבוד יחד (בר ,מטבח, חשמלאי, הגברה ותאורה, בעלי המקום ועוד…) ואז לשתף אותם ברצונות שלכם ולתת להם להציע את הפתרונות , תרגישו חופשי לפנות אלי בעוד שאלות …תודה רבה וחג פורים שמח

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך